KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14187553
nr 1418 7553
Lars Hofsjö
(f. 1931), Sverige
Signerad, daterad 58. Akvarell, bildmått: 33x42cm, yttermått inklusive ram: 46x54cm
Lars Hofsjö, född 1931 i Stockholm, svensk målare, konsthantverkare och skulptör.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:16:37
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Lars Hofsjö
Läs mer om Lars Hofsjö